| Boyutlar (G*D*Y) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Ağırlık | 550kg |
| Yükseklik ofseti | 60~110mm |
| Konumlandırma tekrarlanabilirliği | 0,001 mm |
| Eksen çalışma alanı (maks) | 680mm*360mm*50mm |
| Boyutlar (G*D*Y) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Ağırlık | 550kg |
| Yükseklik ofseti | 60~110mm |
| Konumlandırma tekrarlanabilirliği | 0,001 mm |
| Eksen çalışma alanı (maks) | 680mm*360mm*50mm |
| Boyutlar (G*D*Y) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Ağırlık | 550kg |
| Yükseklik ofseti | 60~110mm |
| Konumlandırma tekrarlanabilirliği | 0,001 mm |
| Eksen çalışma alanı (maks) | 680mm*360mm*50mm |
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | 0-400 mm/sn |
| Ayırma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Bıçak tipi | iki dairesel bıçak |
| platformu | özelleştirmek |
| Ürün Adı | PCB yönlendirici |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Mil Hızı | 60000R/M |
| Fikstür | Özel |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200 mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200 mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Teslim süresi | 1 Gün Ödeme Sonrası |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| paket | Kontrplak kutu |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Menşei | Çin |
| Sert Pcb Fpc Metal Kartlar İçin Sağlam Çerçeve Pcb Depanelizer | 900 * 760 * 750 |
|---|---|
| En Uzun Küçültme | unlimted |
| Kalınlığı En Aza İndir | 0.3-3.5mm |
| Garanti | Bir yıl |
| Makina ağırlığı | 475KG |
| İsim | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Maks. uygulanabilir PCB | 300*570mm |
| Güç kaynağı | 220V/110V |
| kullanım | LED Tüp Büyük Adet Üretim |