| Renk | Beyaz |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 0,4-6 mm |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| PCB boyutu | 350*350mm(maks.) |
| Mil | KAVO |
| Bıçak ağzı | 9 çift |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Motor tahrikli |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| Bıçak ağzı | 9 çift |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Motor tahrikli |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| teslimat zamanı | Ödemeyi aldıktan sonra 3 -5 gün |
|---|---|
| sistem | Otomatik tip |
| İsim | PCB Depanelizer |
| ADEDI | 1 takım |
| Kullanmak | baskılı daire tahtası ve şap tahtasının kesilmesi... |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak şekli | daire bıçakları |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Makine tipi | Otomatik Tip |
| Bıçak ağzı | çoklu setler |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 1,0-3,5 mm |
| Güç kaynağı | Elektrik |
|---|---|
| Uygulama Vidası Duy | Her tip |
| Hız | 0.1~800/400 ((mm/s) |
| Kullanımı | Kilit Vidası, Otomatik Vida Besleme |
| Hava basıncı | 0.4Mpa |
| Pcb kalınlığı | 0.4-6mm |
|---|---|
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| PCB boyutu | 350 * 350 mm (maksimum) |
| boyut | 1000 x 1200 * 1533mm |
| ağırlık | 1900kgs |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| PCB boyutu | 350 * 350 mm (maksimum) |
| iğ | KAVO |
| boyut | 1000 x 1200 * 1533mm |
| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |