| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Delme Derinliği | 0,02 ~ 3 mm |
|---|---|
| İşmili Hızı | 24000RPM |
| Mil Gücü | 800w |
| Garanti | 1 yıl |
| Ses | 750x750x750mm |
| Mil motor hızı | 50000r / M |
|---|---|
| Yükleme ve boşaltma yolu | Manuel |
| çözüm | ± 0.01mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Çalışma alanı | 680 mm * 360 mm * 50 mm |
| Motor | Japonya mikro seviyeli hassas step motor |
|---|---|
| Hareket Modu | Noktadan noktaya, Sürekli çizgi |
| İletişim | Japon kemeri, Hassas lineer kılavuz |
| tekrarlanabilirlik | ±0,01 mm/200 mm |
| Garanti | 12 ay |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| PCB boyutu | 320*320mm(standart) |
| Mil | KAVO veya Sabah yıldızı |
| Açıklama | PCB Depaneling Router |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| eksen | dört |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Ayırma uzunluğu | 460mm (özelleştirilebilir) |
| Bıçak ağzı | 9 çift |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Motor tahrikli |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Maks. Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Hız kesmek | 400 mm/s |
| Voltaj | 220 /110 V |
| Makine boyutu | 2180 * 620 * 960 mm |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Maks. Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Hız kesmek | 400 mm/s |
| Voltaj | 220 /110 V |
| Makine boyutu | 2180 * 620 * 960 mm |
| Adı | LED PCB depaneler |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçak sayısı | 16 /18 adet (müşteri ihtiyacına göre yapılır) |
| Brand name | Chuangwei |
| balde malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |