| Bıçak numarası | dokuz adet |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl ücretsiz |
| Türü | Motor tahrikli |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Maks. Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Hız kesmek | 400 mm/s |
| Voltaj | 220 /110 V |
| Makine boyutu | 2180 * 620 * 960 mm |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Maks. Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Hız kesmek | 400 mm/s |
| Voltaj | 220 /110 V |
| Makine boyutu | 2180 * 620 * 960 mm |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Maks. Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Hız kesmek | 400 mm/s |
| Voltaj | 220 /110 V |
| Makine boyutu | 2180 * 620 * 960 mm |
| Bıçak ağzı | çoklu setler |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 1,0-3,5 mm |
| Bıçak ağzı | çoklu setler |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 1,0-3,5 mm |
| Bıçak ağzı | çoklu setler |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 1,0-3,5 mm |
| Bıçak ağzı | çoklu setler |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 1,0-3,5 mm |
| Bıçak ağzı | çoklu setler |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 1,0-3,5 mm |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Maks. Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Hız kesmek | 400 mm/s |
| Voltaj | 220 /110 V |
| Makine boyutu | 2180 * 620 * 960 mm |