| Makina ağırlığı | 650Kgs |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.5-3.5MM |
| İşmili Hızı | 60000rpm |
| Güç kaynağı | 220Vac |
| Sertifika | CE |
| PCB boyutu | 450*350 ((her boyutta özelleştir) |
|---|---|
| Mil | KAVO |
| Güç | 220/110V |
| Elektrikli süpürge | 3.5KW |
| Çalışma masası | 2 |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | İki parça. |
| Bıçak tipi | 2 daire bıçağı |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Nakliye yolu | EXW / FOB (Opsiyon) |
| PCB Malzemesi | FPC,FR4 |
|---|---|
| PCB Boyutu | 350*350mm(maks) |
| mil | KAVO |
| Boyut | 1000*1200*1533mm |
| Ağırlık | 1900kg |
| Makina ağırlığı | 650Kgs |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.6-3.0mm |
| güç | 220 / 110V |
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |
| iğ | KAVO |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.4-6mm |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| iğ | KAVO |
| boyut | 1000 x 1200 * 1533mm |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.4-6mm |
| iğ | KAVO |
| boyut | 1000 x 1200 * 1533mm |
| ağırlık | 1900kgs |
| Motor | Japonya mikro seviyeli hassas step motor |
|---|---|
| Hareket Modu | Noktadan noktaya, Sürekli çizgi |
| İletişim | Japon kemeri, Hassas lineer kılavuz |
| tekrarlanabilirlik | ±0,01 mm/200 mm |
| Garanti | 12 ay |
| Motor | Japonya mikro seviyeli hassas step motor |
|---|---|
| Hareket Modu | Noktadan noktaya, Sürekli çizgi |
| İletişim | Japon kemeri, Hassas lineer kılavuz |
| tekrarlanabilirlik | ±0,01 mm/200 mm |
| Garanti | 12 ay |