| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
|---|---|
| PCB boyutu | 350*350mm(maks) |
| Ağırlık | 1900kg |
| ESD kasası | Evet |
| Kesme Doğruluğu | ±0.5mm |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.4-6mm |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| PCB boyutu | 350 * 350 mm (maksimum) |
| iğ | KAVO |
| Voltaj | AC 220V ±% 10 50Hz |
|---|---|
| iğ | KAVO |
| Güç (W) | 4.2KW |
| Yönlendirme hızı | Puan başına 2s |
| PCB boyutu | 450 * 450mm (özelleştirilebilir) |
| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |