| Güç(w) | 10/15/18W |
|---|---|
| Çalışma alanı | 460*460mm (standart) |
| Denizcilik | FOB / EXW / DHL |
| Boyut | Özel |
| lazer markası | optodalga |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Adı | Manuel PCB Ayırıcı |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Adı | Multi Splitter PCB Ayrıcı |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| Bıçak sayısı | 9 |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Güç(w) | 10/15/18W |
|---|---|
| Çalışma alanı | 460*460mm (standart) |
| Denizcilik | FOB / EXW / DHL |
| Boyut | Özel |
| lazer markası | optodalga |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak sayısı | 9 çift |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Garanti | Bir yıl boyunca makine ücretsiz |
| Güç(w) | 10/15/18W |
|---|---|
| Çalışma alanı | 460*460mm (standart) |
| Denizcilik | FOB / EXW / DHL |
| Boyut | Özel |
| lazer markası | optodalga |
| Adı | V-Oluk Ayırma Makinesi |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Çerçeve | Katı Demir Güçlü Çerçeve |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Adı | Masaüstü PCB Yönlendiricisi |
|---|---|
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| PCB maksimum boyutu | 650*450MM |
| Mil | KAVO Mil |
| Güç | 220V |