| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Maks. Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Hız kesmek | 400 mm/s |
| Voltaj | 220 /110 V |
| Makine boyutu | 2180 * 620 * 960 mm |
| Ağırlık | 36kg |
|---|---|
| Kesme hızı ((mm/s) | Ayarlamak |
| Levha Kalınlığı(mm) | 0,5-3,0 |
| Bileşenler Yüksekliği ((mm) | 0-10 |
| Gerilim(v) | 110/220 |
| Çerçeve | masif demirden yapılmış sağlam çerçeve |
|---|---|
| Hız kesmek | 400 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hızlı çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
|---|---|
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Depresyon | 0.45-0.70pa |
| Garanti | 12 ay ücretsiz |
| Ağırlık | 530kg |
| Türü | Otomatik |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ticari Terim | EXW/FOB/CIF |
| Renk | Beyaz |
| Marka | ÇuangWei |
| Menşe yeri | ÇIN |
|---|---|
| Ağırlık | 600KG |
| PCB Kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Mil | Sabah Yıldızı |
| Kesme hassasiyeti | 0,1 mm |
| Delme yolu | Çarpma matrosu ile yumruklama çubuğu |
|---|---|
| Çakma matris malzemesi | Hızlı çelik |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Kilo alır. | 700 kilo |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| lazer dalga boyu | 355nm |
|---|---|
| Konumlandırma Hassasiyeti | ± 2 um |
| Tekrarlama Hassasiyeti | ± 1 um |
| Lazer Tarama Hızı | 2500 mm / s (maks.) |
| güç | 220v 380v |