| Max. Maks. pcb separation length pcb ayırma uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | PCB Depaneli |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | Nakit, T/T, paypal, kredi kartı |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonraki 3 gün içinde |
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçaklar |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| Ayrı uzunluk | 200 mm |
| ayrı kalınlık | 0,3-3,5 mm |
| Adı | Yarı Otomatik PCB Delme Depaneling Makinesi |
|---|---|
| Çalışma alanı | 330×220 |
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Adı | PCB V kesim ayırıcı |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Blde Sayısı | 3 takım (6 adet) |
| Bıçakların Şekli | Daire bıçakları |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Kesme uzunluğu | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| BIÇAKLAR | Doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| Kesme uzunluğu | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| BIÇAKLAR | Doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| Türü | tam otomatik |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Hız kesmek | 100/200/300/500 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Sensör | IR kızılötesi sensörü |