| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | CE sertifikalı PCB depaneler |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | T/T, Paypal |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 7 gün |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | CE sertifikalı PCB depaneler |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | T/T, Paypal |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 7 gün |
| Adı | Masaüstü PCB Yönlendiricisi |
|---|---|
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| PCB maksimum boyutu | 650*450MM |
| Mil | KAVO Mil |
| Güç | 220V |
| Adı | Masaüstü PCB Yönlendiricisi |
|---|---|
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| PCB maksimum boyutu | 650*450MM |
| Mil | KAVO Mil |
| Güç | 220V |
| Adı | Motorlu PCB Ayırıcı |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Bıçak sayısı | İki |
| MOQ | 1 set |
| Adı | Masaüstü PCB Yönlendiricisi |
|---|---|
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| PCB maksimum boyutu | 650*450MM |
| Mil | KAVO Mil |
| Güç | 220V |
| Adı | Masaüstü PCB Yönlendiricisi |
|---|---|
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| PCB maksimum boyutu | 650*450MM |
| Mil | KAVO Mil |
| Güç | 220V |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 set (özel) |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 3-9 set (özel) |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Maks. Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Hız kesmek | 400 mm/s |
| Voltaj | 220 /110 V |
| Makine boyutu | 2180 * 620 * 960 mm |