| Boyutlar (G*D*Y) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Ağırlık | 550kg |
| Yükseklik ofseti | 60~110mm |
| Konumlandırma tekrarlanabilirliği | 0,001 mm |
| Eksen çalışma alanı (maks) | 680mm*360mm*50mm |
| Boyutlar (G*D*Y) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Ağırlık | 550kg |
| Yükseklik ofseti | 60~110mm |
| Konumlandırma tekrarlanabilirliği | 0,001 mm |
| Eksen çalışma alanı (maks) | 680mm*360mm*50mm |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi V-cut PCB Ayırıcı Otomatik PCB Depaneling |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör becerisi nedeniyle |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| MOQ | 1 set |
| sistem | el itme |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| MOQ | 1 set |
| sistem | el itme |
| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Durum | Yeni |
| PCB maksimum boyutu | 650*450mm (özelleştirilebilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Durum | Yeni |
| PCB maksimum boyutu | 650*450mm (özelleştirilebilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| PCB kesme hızı | 300 mm/sn veya 500 mm/sn |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Ticari Terim | EXW / FOB |
|---|---|
| Asgari Sipariş | 1 set |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Ayrım kalınlığı | 0,8-3,0 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | tam otomatik |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Hız kesmek | 100/200/300/500 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Sensör | IR kızılötesi sensörü |