| Max. Maks. pcb cutting length pcb kesme uzunluğu | 330 mm |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçakların Şekli | Daire bıçağı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Mini V-Groove Pcb Depaneling Herhangi Bir Uzunlukta PCB ve Led Panel Kesim | 110V/ 220V |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesme uzunluğu | 330 mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Makine boyutu | 420x280x400 mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak şekli | Daire bıçağı |
| Malzeme | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (Müşterinin gereksinimlerine göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak şekli | Daire bıçağı |
| Malzeme | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (Müşterinin gereksinimlerine göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi V-cut PCB Ayırıcı Otomatik PCB Depaneling |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör becerisi nedeniyle |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 16 /18 adet (müşteri ihtiyacına göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| balde malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Model Numarası | CWVC-5 |
| Kesme uzunluğu | 460 mm (müşteri ihtiyacına göre yapılabilir) |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Bıçak tipi | bir daire bıçağı ve bir doğrusal bıçak |
| sistem | Otomatik Tip |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Kesme uzunluğu | 460 mm (müşteri ihtiyacına göre yapılabilir) |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Bıçak tipi | bir daire bıçağı ve bir doğrusal bıçak |
| sistem | Otomatik Tip |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Maksimum PCB Depaneling Uzunluğu | 330mm/270mm(Özel yapılabilir) |
| PCB panellerinin kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Voltaj ve Güç | 110V/220V |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |