| Model | CWPL |
|---|---|
| Yumruk Katkısı (T) | 8 |
| Çalışma alanı (mm) | 460*320 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
| Ayırma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Dairesel Bıçak |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
|---|---|
| yapı | Katı demir |
| Garanti | Bir yıl ücretsiz |
| Teslim süresi | 1 gün |
| Ödeme koşulu | İLERİ TT |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
|---|---|
| Bıçak ağzı | İki Yuvarlak tip |
| Garanti | Bir Yıl Ücretsiz |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| En Uzun Küçültme | Sınırsız |
| Delme Kuvveti | 3-30T |
|---|---|
| Ölmek | özelleştirmek |
| Garanti | Bir yıl |
| çalışmak | 330*220mm |
| Türü | Pnömatik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |
| Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Güç | 220V, 4.2KW |
| Adı | Devre Kartı Yönlendiricisi |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Bıçak ağzı | yuvarlak bıçaklar |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| iş masası | 330x220mm |
| Güç kaynağı | 110/220 |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |