| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Kesme hızı | operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Kesme uzunluğu | Limit yok |
| tip | Pnömatik |
| kesme doğruluğu | ± 0.1 mm |
|---|---|
| Yeniden yönlendirme doğruluğu : | ± 0.01 mm |
| X、Y、Z Çalıştırma şekli | AC servo motorlar |
| Üst çökelticinin boyutu | 500×500×1000mm |
| Toz toplama yöntemi : | Daha düşük toz toplama |
| güç | : 220V 50 / 60HZ |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| ağırlık | 115kgs |
| RPM | 4500 dev / dak |
| Min Kurşun Yüksekliği | 1.2mm |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Boyut | 730X810X1700mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Depresyon | 0,45-0,70 Pa |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| platformu | 500*270mm |
| Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan bir gün sonra |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak tipi | iki dairesel bıçak |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| Sürmek | Pnömatik |
|---|---|
| Ekipman gücü | 150w |
| Çerçeve | C tipi |
| lazer dalga boyu | 355nm |
| Makine Moddel | MT-2100-AS/ AW |