| çözüm | ± 0.01mm |
|---|---|
| Çalışma alanı | 320 * 320mm (Özelleştirilebilir |
| Mil motor hızı | 50000r / M |
| Hareket hızı | Maksimum 500 mm / sn |
| Freze | ∅0,8-∅3,0 L |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçak sayısı | Üç set (6 parça) |
| sistem | motorlu |
| Güç | 110 / 220V |
| Uygulama | FPC,FR4 Panoları |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,1-1,0 mm |
| Güç | 220v veya 110v |
| Ağırlık | 680kg |
| Renk | Beyaz |
| Güç kaynağı | 110/220V |
|---|---|
| Depresyon | 0.45-0.7Mpa |
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Ağırlık | 680kg |
| Uygulama | FPC,FR4 Panoları |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,1-1,0 mm |
| Güç | 220v veya 110v |
| Ağırlık | 680kg |
| Renk | Beyaz |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Kurşun zamanı | 7 gün |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| platform uzunluğu | Özel |
| güç | : 220V 50 / 60HZ |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| ağırlık | 115kgs |
| RPM | 4500 dev / dak |
| Min Kurşun Yüksekliği | 1.2mm |
| Model | CWV-1M460 |
|---|---|
| PCB'nin en fazla tekil uzunluğu | 460mm |
| PCB tekilleştirme Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| PCB tekilleştirme makinesi boyutu | 787x400x436mm |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |