| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 990×425×350 mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 220kg |
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0.3-3.5 |
| Hız kesmek | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Sertifika | CE ISO |
| Türü | Pnömatik |
| Delme yolu | Çarpma matrosu ile yumruklama çubuğu |
|---|---|
| Delme kalıbının malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Kilo alır. | 700 kilo |
| Garanti | 12 ay ücretsiz |
|---|---|
| Türü | Pnömatik |
| Güç | 110/220V |
| Yumruk katkısı | 3 (müşteri 30T'ye kadar yapabilir) |
| Çalışma alanı | 330*220(özel yapılabilir) |
| Uygulama | FPC,FR4 Panoları |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,1-1,0 mm |
| Güç | 220v veya 110v |
| Ağırlık | 680kg |
| Renk | Beyaz |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 gün |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak tipi | iki dairesel bıçak |
| Platform uzunluğu | 500mm standart, herhangi bir uzunluğu özelleştirebilir |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Kesim hızı | elle kontrol |
| Model | CWV-2M |
| PCB Uzunluğu | 330mm |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | limit yok |
| BIÇAKLAR | 3 Takım |
| Sürme | Motor |
| PCB Kalınlığı | 0,8-3,5 mm |
| çözüm | ± 0.01mm |
|---|---|
| Çalışma alanı | 320 * 320mm (Özelleştirilebilir |
| Mil motor hızı | 50000r / M |
| Hareket hızı | Maksimum 500 mm / sn |
| Freze | ∅0,8-∅3,0 L |
| çözüm | ± 0.01mm |
|---|---|
| Çalışma alanı | 320 * 320mm (Özelleştirilebilir |
| Mil motor hızı | 50000r / M |
| Hareket hızı | Maksimum 500 mm / sn |
| Freze | ∅0,8-∅3,0 L |