| Model | CWVC-1A |
|---|---|
| Boyut | 780 x 460 x 560 mm |
| Makina ağırlığı | 55kg |
| Kalınlığı en aza indirin | 0,6-3,5 mm |
| Hızı En Aza İndirin | 100/200/300/500 mm/sn |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Boyut | 1027x400x436mm |
| Ayrı Boyut | 720mm |
| Hızınızı Azaltın | Mauual |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,6-3,5 mm |
| Model | CWVC-1S |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Boyut (mm) | 420*280*400 |
| Garanti (Yıl) | 1 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| ayırma kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| ayırma uzunluğu | sınırsız |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0.3-3.5 |
| Hız kesmek | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Sertifika | CE ISO |
| Türü | Pnömatik |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| BIÇAKLAR | doğrusal ve yuvarlak tip |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Ayırma uzunluğu | 460mm (özelleştirilebilir) |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Hızı En Aza İndirin | Kılavuz |
| Teslimat Zamanı | 5 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 5 gün |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Boyut | 1027x400x436mm |
| Ayrı Boyut | 720mm |
| Hızınızı Azaltın | Kılavuz |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,6-3,5 mm |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Makina ağırlığı | 45/30 Kg |
| Hızı En Aza İndirin | Kılavuz |
| Kalınlığı en aza indirin | 0,6-3,5 mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 1035*345*620mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,1-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 304KG |