| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | Bir yıl ücretsiz |
| bileşen yüksekliği | 50 mm'ye kadar |
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve yuvarlak |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 0,6-3,5 mm |
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Garanti | Bir yıl |
| tip | Pnömatik |
| Kurşun zamanı | 1 gün |
|---|---|
| Panelden çıkarma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Ödeme | önceden tt |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | o.3-3.5 |
| kesme kapasitesi | sınırsız |
| Bıçak malzemesi | japonya'dan lineer bıçaklar |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| kesme kapasitesi | sınırsız |
| Sertifika | CE ISO |
| Garanti | Bir yıl |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Bıçak tipi | doğrusal ve yuvarlak tip |
| bıçak ömrü | Yaklaşık 1 yıl |
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Ayırma uzunluğu | 460mm (özelleştirilebilir) |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Kesme uzunluğu | lunlimit |
| Sertifika | CE ISO |
| güç | 110 / 220V |
| Garanti | 12 ay ücretsiz |
|---|---|
| Türü | Pnömatik |
| Güç | 110/220V |
| Yumruk katkısı | 3 (müşteri 30T'ye kadar yapabilir) |
| Çalışma alanı | 330*220(özel yapılabilir) |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
|---|---|
| Katkıda bulunmak | 3-30T |
| Depresyon | 0.45-0.70pa |
| Garanti | 12 ay ücretsiz |
| Ağırlık | 530kg |