| Türü | Otomatik |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ticari Terim | EXW/FOB/CIF |
| Renk | Beyaz |
| Marka | ÇuangWei |
| Türü | Otomatik |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ticari Terim | EXW/FOB/CIF |
| Renk | Beyaz |
| Marka | ÇuangWei |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
|---|---|
| Türü | Otomatik |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 460mm |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve yuvarlak bıçaklar |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Türü | tam otomatik |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 460mm |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Teslimat Zamanı | 5-7 iş günü |
| kesme hassasiyeti | 0,01 mm |
| Mil | 50000 rpm/dakika |
| Bıçak ağzı | dairesel ve doğrusal bıçaklar |
|---|---|
| Hız kesmek | Manuel kontrol |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Bıçak Malzemesi | ithal japonya yüksek hız çeliği |
| Boyut | 400*780*480mm |
| Bıçak Malzemesi | Japon yüksek hızlı çelik |
|---|---|
| Ayrım Hızı | 400 mm/sn |
| Ayırma uzunluğu | sınırsız |
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Bıçak ağzı | Dairesel ve yuvarlak |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| ayrı kalınlık | 0,6-3,5 mm |
| Ayrı uzunluk | 460mm (özelleştirilebilir) |
| PCB tekilleştirme Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
|---|---|
| PCB tekilleştirme hız kontrolü | elle |
| PCB tekilleştirme makinesi boyutu | 787x400x436mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Bıçak tipi | yuvarlak ve doğrusal bıçak |
| PCB tekilleştirme Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
|---|---|
| PCB tekilleştirme hız kontrolü | elle |
| PCB tekilleştirme makinesi boyutu | 787x400x436mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Bıçak tipi | yuvarlak ve doğrusal bıçak |