| Bıçak ağzı | Doğrusal |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| kesme kapasitesi | sınırsız |
| Garanti | Bir yıl |
| tip | Pnömatik |
| Bıçak Malzemesi | Japon yüksek hızlı çelik |
|---|---|
| Ayrım Hızı | 400 mm/sn |
| Ayırma uzunluğu | sınırsız |
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Türü | Otomatik |
| certification | CE ISO |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| BIÇAKLAR | doğrusal ve yuvarlak tip |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Ayırma uzunluğu | 460mm (özelleştirilebilir) |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 460mm (özelleştir) |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hızlı Çelik |
| Kalınlık | 0.3-3.5mm |
| maksimum uzunluk | 400 mm |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | doğrusal bıçak |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör becerisi nedeniyle |
| Bıçak ömrü | 7-8months |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesme uzunluğu | 330 mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Makine boyutu | 420x280x400 mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Türü | Otomatik |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ticari Terim | EXW/FOB/CIF |
| Renk | Beyaz |
| Marka | ÇuangWei |
| Delme Derinliği | 0,02 ~ 3 mm |
|---|---|
| İşmili Hızı | 24000RPM |
| Mil Gücü | 800w |
| Garanti | 1 yıl |
| Ses | 750x750x750mm |