| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| BIÇAKLAR | doğrusal ve yuvarlak tip |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Ayırma uzunluğu | 460mm (özelleştirilebilir) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Ayırma uzunluğu | 460mm |
| Bıçak tipi | yuvarlak ve doğrusal |
| Güç | 110/220V |
| Kurşun zamanı | 1 gün |
|---|---|
| Ödeme | önceden tt |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Bıçak | iki yuvarlak bıçak |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Panelden çıkarma hızı | İsteğe bağlı |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 460mm (özelleştir) |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Japonya yüksek hızlı çelik ithal |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Panelden çıkarma hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Sertifika | CE ISO |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maksimum PCB Uzunluğu | Sınırsız |
| çalışma hızı | 0 ila 400 mm/s |
| Makina ağırlığı | 40kg |
| Voltaj | 200VAC |
| Bıçak ağzı | dairesel ve doğrusal bıçaklar |
|---|---|
| Hız kesmek | Manuel kontrol |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Bıçak Malzemesi | ithal japonya yüksek hız çeliği |
| Boyut | 400*780*480mm |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Türü | tam otomatik |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 460mm |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel |