| Türü | Otomatik |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ticari Terim | EXW/FOB/CIF |
| Renk | Beyaz |
| Marka | ÇuangWei |
| Bıçak ağzı | 9 çift |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Motor tahrikli |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Bıçak ağzı | 9 çift |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Motor tahrikli |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Kalınlık kapasitesi | 1.0-3.0MM |
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| Ayırma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| kesme kapasitesi | sınırsız |
| Bıçak ağzı | iki doğrusal bıçak |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ağzı | Dairesel ve yuvarlak |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| ayrı kalınlık | 0,6-3,5 mm |
| Ayrı uzunluk | 460mm (özelleştirilebilir) |