| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesme uzunluğu | 330 mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Makine boyutu | 420x280x400 mm |
| Ağırlık | 40/20kg |
| Çerçeve | masif demirden yapılmış sağlam çerçeve |
|---|---|
| Hız kesmek | 400 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hızlı çelik |
| Garanti | 12 ay |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| balde malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör beceri seviyesi |
| BIÇAKLAR | 9 (daha fazla veya daha az) |
|---|---|
| Türü | Motor tahrikli |
| Garanti | bir yıl ücretsiz |
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| Bıçak ağzı | çoklu setler |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Türü | Kılavuz |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ayrı kalınlık | 1,0-3,5 mm |
| Bıçak malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Maks. Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Hız kesmek | 400 mm/s |
| Voltaj | 220 /110 V |
| Makine boyutu | 2180 * 620 * 960 mm |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak şekli | Daire bıçağı |
| Malzeme | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Otomatik |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ticari Terim | EXW/FOB/CIF |
| Renk | Beyaz |
| Marka | ÇuangWei |