| Silindir Çıkışı (kgf) | 181-272 |
|---|---|
| Silindir stroku (mm) | 10 |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Bıçak ağzı | Yüksek Hız Çeliği |
| Çalışma basıncı (bar) | 4 ~ 6 |
| Panelden çıkarma hızı | Dört seçmeli hız |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Panel açma uzunluğu | 460MM (özelleştir) |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Kontrol | Dokunmatik Ekran Kontrolü |
|---|---|
| Türü | Motor tahrikli |
| Garanti | bir yıl ücretsiz |
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| renk | Beyaz |
|---|---|
| PCB boyutu | 320 * 320 mm (standart) |
| Garanti | Bir yıl |
| iğ | KAVO |
| hız | 60000rpm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
|---|---|
| Sertifika | CE ISO |
| Kesme Kapasitesi | 330mm |
| Hız kesmek | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Mil motor hızı | 50000r / M |
|---|---|
| Yükleme ve boşaltma yolu | Manuel |
| çözüm | ± 0.01mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Çalışma alanı | 680 mm * 360 mm * 50 mm |
| Bıçak ağzı | 9 çift |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Motor tahrikli |
| Maksimum Kesme Uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | doğrusal bıçak |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör becerisi nedeniyle |
| Bıçak ömrü | 7-8months |
| Ölmek | özelleştirmek |
|---|---|
| Delme Kuvveti | 3-30T |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 460*320mm |
| Hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Ürün Adı | pcb delme makinesi |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |