| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Lazer | 10-17W |
| Voltaj | 110V/220V |
| makine boyutu | 1480mm*1360mm*1412mm |
| Makina ağırlığı | 1500KG |
| Kesme Yöntemi | Delme kalıbı ile pcb delme |
|---|---|
| Delme kalıbı için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Uygulama | FPC, PCB, FFC LED Şap tahtası |
| Katkıda bulunmak | 10 T (Müşterinin ürünlerine göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | PCB yönlendirme makinesi |
|---|---|
| PCB Kalınlığı | 3,0 mm |
| Renk | Beyaz |
| Mil | KAVO |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak tipi | iki daire bıçağı |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonraki 1 gün |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Kalınlığı | - 3,5 mm. |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| MOQ | 1 set |
| sistem | el itme |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| sertifika | CE sertifikası ve GMC |
| Nakliye yolu | İsteğe bağlı |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |