| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Adı | Manuel pcb depanel |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Ürün Adı | Lazer PCB/FPC Ayrıcı |
|---|---|
| Marka | ChaungWei |
| Kalınlığı | ≤ 1,2 mm |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Ödeme koşulu | t/t, paypal, kredi kartı |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonraki 3 gün içinde |
| Nakliye yolu | FOB /EXW/CIF |
| MOQ | 1 set |
| Giriş Voltajı | 110/220V |
|---|---|
| Yönlendirme hızı | 200-480°C |
| Sıklık | 50-60Hz |
| Eritme Kapasitesi | 2,2 kilo |
| Adlık Güç | 300W |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
|---|---|
| PCB boyutu | 350 * 350 mm (maksimum) |
| iğ | KAVO |
| boyut | 1000 x 1200 * 1533mm |
| Hız kesmek | 1-200mm / sn |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 460mm (özelleştir) |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 330 |
| Kesim hızı (mm/s) | 0~400 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 1.0~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| garanti | Bir yıl |
| Maksimum uzunluk | 330mm |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Boyut | 620X270X320mm |