| Maksimum Yönlendirme Hızı | 100 mm/sn |
|---|---|
| Rijit Fikstür | Üniversal yüksük ve anti-statik fikstür |
| en yüksek hız | 60000rpm/dak |
| panel kalınlığı | 3mm |
| Yönlendirme Aralığı | 320mm*320mm |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| certification | CE ISO |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 8/9/10 set (müşterilerin gereksinimlerine göre yapılır) |
| MOQ | 1 set |
| balde malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | CE sertifikalı PCB depaneler |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | T/T, Paypal |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 7 gün |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | CE sertifikalı PCB depaneler |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | T/T, Paypal |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 7 gün |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200 mm |
| Paket | kontrplak kasa |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi V-cut PCB Ayırıcı Otomatik PCB Depaneling |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör becerisi nedeniyle |
| Kesme kalınlığı ((mm) | 0.3-3.5 |
|---|---|
| kesme hızı | Operatör yetenek seviyesine göre |
| Garanti | 12 ay ücretsiz |
| Boyut (mm) | 570*210*400 |
| Ağırlık ((Kg) | 130 |