| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | 200 mm |
| Paket | kontrplak kasa |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Ayrım kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Adı | PCB V kesim ayırıcı |
|---|---|
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Blde Sayısı | 3 takım (6 adet) |
| Bıçakların Şekli | Daire bıçakları |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | limit yok |
| BIÇAKLAR | 3 Takım |
| Sürme | Motor |
| PCB Kalınlığı | 0,8-3,5 mm |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Kullanımı | led panel kesme, pcb.. |
| Bıçak sayısı | 6 parça |
| Bıçakların Şekli | daire tipi |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Çerçeve | Katı Demir Güçlü Çerçeve |
| Garanti | bir yıl ücretsiz |
| Uygulama | Fr4 Cem1 Cem3 Alüminyum Levhalar |
| Bıçak ağzı | yuvarlak bıçaklar |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Garanti | Bir yıl |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | sınırsız |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / TL / C paypal batı birliği kredi kartı |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün içinde |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Tedarik Yeteneği | 50 Takım / Ay |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |