| Türü | pnömatik tip |
|---|---|
| bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Hizmet | yurtdışı hizmetini desteklemek |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | 330mm |
| Bıçak ağzı | Özelleştirilebilir |
| PCB Malzemesi | FR4, Alüminyum, CEM |
| V-kesme makinesi | V-kesme makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / TL / C paypal batı birliği kredi kartı |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | doğrusal bıçak |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör becerisi nedeniyle |
| Bıçak ömrü | 7-8months |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak ağzı | doğrusal bıçak |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hız kesmek | operatör becerisi nedeniyle |
| Bıçak ömrü | 7-8months |
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0.3-3.5 |
| Hız kesmek | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Sertifika | CE ISO |
| Türü | Pnömatik |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçak sayısı | Üç set (6 parça) |
| sistem | motorlu |
| Güç | 110 / 220V |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçak sayısı | Üç set (6 parça) |
| sistem | motorlu |
| Güç | 110 / 220V |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | Operatör beceri seviyesi nedeniyle |
| Ayırma kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Sertifika | CE ISO |