| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Maksimum PCB Depaneling Uzunluğu | 330mm/270mm(Özel yapılabilir) |
| PCB panellerinin kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Voltaj ve Güç | 110V/220V |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Adı | PCB Kesme Makinası |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Bıçak ağzı | Yüksek hızlı çelik kullanın. |
| Adı | PCB Kesme Makinası |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Bıçak ağzı | Yüksek hızlı çelik kullanın. |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| programı | Öğretim Kutusu |
| PCB maksimum boyutu | 400*400mm ((özel olarak yapılabilir) |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | Masaüstü PCB Yönlendiricisi |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonraki 1 gün |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200/330/400/450/480 mm |
| Türü | pnömatik tip |
| Bıçak şekli | İki doğrusal bıçak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün içinde |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Max . Maks. cutting length Kesme uzunluğu | 330mm |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| bıçak için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Ağırlık | 36kg |
|---|---|
| Kesme hızı ((mm/s) | Ayarlamak |
| Levha Kalınlığı(mm) | 0,5-3,0 |
| Bileşenler Yüksekliği ((mm) | 0-10 |
| Gerilim(v) | 110/220 |