| fonksiyon | Motorlu |
|---|---|
| teslimat | Ödeme makbuzundan 1-3 gün sonra |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Model | CWV-1A600 |
| Tahta Uzunluğu | 300~1200 mm (özel olarak yapılabilir) |
|---|---|
| Boyutlar | 2105*1662*1716mm |
| Makine Paketi boyutu | 95*85*195 CM |
| Modelin malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Güç kaynağı | 220V |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Lazer Kafası | Katı hal UV lazerleri |
| Güç Oranı | 10/15W |
| PCB Malzemesi | FPC, FR4 |
| Çalışma alanı | 300*300mm |
| Kesme uzunluğu | 460mm |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Bıçak tipi | bir daire bıçağı ve bir doğrusal bıçak |
| sistem | Otomatik Tip |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Ağırlık | 650kg |
|---|---|
| Maksimum PCB boyutu | 450*350mm |
| Güç | 220V, 4.2KW |
| Mil markası | KAVO |
| Elektrikli süpürge | Üst veya alt (isteğe bağlı) |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 480 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Bıçak tipi | İki doğrusal bıçak |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 480 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Bıçak tipi | İki doğrusal bıçak |
| Güç (W) | 10/12/15 / 18W |
|---|---|
| Konumlandırma doğruluğu | ± 25 μm (1 Mil) |
| Nakliye | FOB / EXW / DHL |
| boyut | 1000 mm * 940 mm * 1520 mm |
| Soğutma | Hava soğutmalı (dahili su-hava soğutmalı) |
| Garanti | 12 ay ücretsiz |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | 0-600℃ |
| Dış boyut | 520*370*600mm |
| Sıcaklık sapması | ± 2 ℃ |
| Çerçeve malzemesi | 1.5 mm demir |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Elektrikli süpürge | Üst veya alt (isteğe bağlı) |
| Yönlendirme biti | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 mm |
| PCB Boyutu | 450*350mm |
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |