| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 7 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Yetenek temini | 300 takım/ay |
| Menşe yeri | Guangdong |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 4 takım |
| İşlem Tablosu | Çift Masa |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Depolama Modülü | 50 dizi program sakla |
| Katkı(T) | 8 |
|---|---|
| Çalışma alanı | 330×220 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Türü | Pnömatik |
| Adı | Manuel PCB Ayırıcı |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Yetenek temini | 300 takım/ay |
| Menşe yeri | ÇIN |
| Türü | motorlu |
|---|---|
| Ayrım Hızı | 100/200/300/500 mm/sn |
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Güç | 110/220V |
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan ithalat edilen yüksek hızlı çelik kullanın. |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200/330/400/450/480 mm |
| Türü | pnömatik tip |
| Bıçak şekli | İki doğrusal bıçak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| fonksiyon | Motorlu |
|---|---|
| teslimat | Ödeme makbuzundan 1-3 gün sonra |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| MOQ | 1 set |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| fonksiyon | Motorlu |
|---|---|
| teslimat | Ödeme makbuzundan 1-3 gün sonra |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| MOQ | 1 set |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| sistem | Otomatik Bıçaklama Makinesi |
|---|---|
| Nakliye yolu | seçeneği (müşterilerin ihtiyacına göre) |
| MOQ | 1 set |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Delme yolu | Delme kalıbı ile PCB / FPC delme |