| Güç kaynağı | 220/110V |
|---|---|
| fonksiyon | Otomatik |
| Çalışma alanı | 330*220mm |
| Devir süresi | 7.5s/döngü |
| Çıkış | 8T |
| Güç kaynağı | 220/110V |
|---|---|
| fonksiyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
| Teslim süresi | Ödeme makbuzundan 3 gün sonra |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonraki 1 gün |
| Çalışma alanı | 320*320mm |
|---|---|
| Masa | 2 |
| Garanti | Bir yıl |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Çalışma alanı | 320*320mm |
|---|---|
| Masa | 2 |
| Garanti | Bir yıl |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Çalışma alanı | 320*320mm |
|---|---|
| Masa | 2 |
| Garanti | Bir yıl |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Çalışma alanı | 320*320mm |
|---|---|
| Masa | 2 |
| Garanti | Bir yıl |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Çalışma alanı | 320*320mm |
|---|---|
| Masa | 2 |
| Garanti | Bir yıl |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Türü | tam otomatik |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Hız kesmek | 100/200/300/500 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Sensör | IR kızılötesi sensörü |
| Türü | tam otomatik |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Hız kesmek | 100/200/300/500 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Sensör | IR kızılötesi sensörü |