| PCB boyutu | 450 * 350mm (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| güç | 220V |
| Garanti | Bir yıl |
| Marka | Chuangwei |
| Menşei | Çin |
| Karakteristik | Taşıyıcı ile |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Adı | PCB Ayırıcı Makinesi |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | Sınırsız |
| Paketleme Detayı | Plywood kapak |
| Teslimat ayrıntıları | ödemeyi onayladıktan sonra 3 gün içinde |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| PCB Malzemesi | FR4, MCPCB |
| Kesme hassasiyeti | 0,01 mm |
| Çalışma alanı | 320*320mm, özelleştirilebilir |
| mil | Sabah Yıldızı |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 480 mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Nakliye yolu | FOB / EXW |
| Bıçak tipi | İki doğrusal bıçak |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Otomatik Tip |
| teslim süresi | 7 iş günü içinde |
| Sert Pcb Fpc Metal Kartlar İçin Sağlam Çerçeve Pcb Depanelizer | 900 * 760 * 750 |
|---|---|
| En Uzun Küçültme | unlimted |
| Kalınlığı En Aza İndir | 0.3-3.5mm |
| Garanti | Bir yıl |
| Makina ağırlığı | 475KG |
| Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Bıçak uzunluğu | 480mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak durumda |
| Adı | V-Oluk Ayırma Makinesi |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Çerçeve | Katı Demir Güçlü Çerçeve |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Türü | tam otomatik |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Hız kesmek | 100/200/300/500 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Sensör | IR kızılötesi sensörü |