| Adı | PCB Ayrıcı Makinesi |
|---|---|
| PCB Kesim Uzunluğu | 460 mm |
| Hız kesmek | 100/200/300/500 mm/sn |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 1035*345*620mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,1-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 304KG |
| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 990×425×350 mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 220kg |
| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 990×425×350 mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 220kg |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Marka | CW |
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Hızınızı Azaltın | Pnömatik |
| Katkı ((ton) | 8 |
| Teslim Zamanı | 5 gün |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / TL / C paypal batı birliği kredi kartı |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |