| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Maksimum PCB Depaneling Uzunluğu | 330mm/270mm(Özel yapılabilir) |
| PCB panellerinin kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Voltaj ve Güç | 110V/220V |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Çalışma alanı | 330×220 |
|---|---|
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Pnömatik |
| Çalışma alanı | 330×220 |
|---|---|
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | Bir yıl |
| Türü | Pnömatik |
| PCB Tipi | Freze Bağlantılı PCB Paneller |
|---|---|
| PCB Malzemesi | Alüminyum FR4 FPC |
| PCB Kalınlığı | 0,3-1,0 mm |
| Güç | 220V (Özelleştirilmiş) |
| Ağırlık | 530kg |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | 450 mm |
| Paket | Plywood kapak |
| Nakliye yolu | EXW / FOB |
| Ayrım kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Name | PCB,FPC Automatic Hot Bar Soldering Machine |
|---|---|
| Color | White |
| Size | 200 X 380 X 1400mm |
| Working Area | 110mm X 150mm |
| Tolerance Of Pressing | 0.05MPA |
| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 1035*345*620mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,1-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 304KG |
| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 990×425×350 mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 220kg |