| sistem | Otomatik Bıçaklama Makinesi |
|---|---|
| Nakliye yolu | seçeneği (müşterilerin ihtiyacına göre) |
| MOQ | 1 set |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Delme yolu | Delme kalıbı ile PCB / FPC delme |
| Boyut | 620X270X320mm |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 40kg |
| PCB depaneling | PCB depaneling |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 330mm |
| Kesme uzunluğu | 460 / 600 / 1200 mm |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| kuruluş yılı | 1999 |
| sistem | Otomatik Tip |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| dalga boyu | 355um |
|---|---|
| Süper | Düşük güç tüketimi |
| Lazer | 12/15/17W |
| lazer markası | opto dalga |
| Güç | 220V 380V |
| PCB genişliği | 300mm (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sürüş MODU | Adım / Servo motor (isteğe bağlı) |
| V-kesim melek | >40° |
| Hız kesmek | 300-500/s |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| PCB genişliği | 300mm (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sürüş MODU | Adım / Servo motor (isteğe bağlı) |
| V-kesim melek | >40° |
| Hız kesmek | 300-500/s |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| PCB genişliği | 300mm (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sürüş MODU | Adım / Servo motor (isteğe bağlı) |
| V-kesim melek | >40° |
| Hız kesmek | 300-500/s |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Adı | PCB Kesme Makinası |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Bıçak ağzı | Yüksek hızlı çelik kullanın. |
| Adı | PCB Kesme Makinası |
|---|---|
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Bıçak ağzı | Yüksek hızlı çelik kullanın. |
| Maksimum PCB Boyutu | 460 * 460 mm (standart) |
|---|---|
| Lazer | Katı Hal UV Lazer |
| Lazer markası | Optowave |
| kesim hassasiyeti | ± 20 μm |
| ad | Lazer Depanelleme Sistemi |