| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Otomatik Tip |
| teslim süresi | 3 iş günü içinde |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm / 600mm / 1200mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Türü | Otomatik Tip |
| teslim süresi | 7 iş günü içinde |
| Kesme uzunluğu | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| BIÇAKLAR | Doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| Kesme uzunluğu | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| BIÇAKLAR | Doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| Kesme uzunluğu | 720 |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| BIÇAKLAR | Doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| Kesme uzunluğu | 460 mm (müşteri ihtiyacına göre yapılabilir) |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Bıçak tipi | bir daire bıçağı ve bir doğrusal bıçak |
| sistem | Otomatik Tip |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Kesme uzunluğu | 460 mm (müşteri ihtiyacına göre yapılabilir) |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Bıçak tipi | bir daire bıçağı ve bir doğrusal bıçak |
| sistem | Otomatik Tip |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi PCB Ayırıcı Makinesi PCB Ayırıcı PCB Depanelizer |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | Maksimum 460 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Emniyet | Sensör Koruması |
| Adı | PCB Kesme Makinası |
|---|---|
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| Garanti | Bir yıl |
| Çerçeve | Katı Demir Güçlü Çerçeve |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Standart Çalışma Alanı | 320 * 320mm |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.5-3.5MM |
| Garanti | Bir yıl |
| Sıklık | 50-60Hz |
| tablo | 2 |