| Garanti | 12 ay ücretsiz |
|---|---|
| Sıcaklık• PCB Kalınlığı | 0,5-3,0 mm |
| Kesim Alanı | 450*350mm |
| Yönlendirici Bit Çapı | 0.8 ~ 2.0 mm |
| Bit Değişikliği | Kılavuz |
| Karakteristik | Taşıyıcı ile |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| kuruluş yılı | 1999 |
| İsim | Delme Depaneling Kalıbı |
|---|---|
| ADEDI | 1 takım |
| model için malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| Tip | özelleştirilmiş |
| Hazır olma zamanı | 7-15 gün |
| Ayırma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
|---|---|
| Ayırma uzunluğu | 600 mm |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve dairesel bıçaklar |
| bıçak ömrü | 7-8 ay |
| Maksimum Yönlendirme Hızı | 100 mm/sn |
|---|---|
| Rijit Fikstür | Üniversal yüksük ve anti-statik fikstür |
| en yüksek hız | 60000rpm/dak |
| panel kalınlığı | 3mm |
| Yönlendirme Aralığı | 320mm*320mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Karakteristik | Taşıyıcı ile |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Karakteristik | Taşıyıcı ile |
|---|---|
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 460 mm |
| Tedarik Yeteneği | 80 set / ay |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 770*510*450 |
| Ağırlık (kg) | 55 |
| Min. Sipariş (Set) | 1 |
| Garanti | 12 ay ücretsiz |
|---|---|
| Sıcaklık• PCB Kalınlığı | 0,5-3,0 mm |
| Kesim Alanı | 450*350mm |
| Yönlendirici Bit Çapı | 0.8 ~ 2.0 mm |
| Bit Değişikliği | Kılavuz |