| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Ağırlık | 650kg |
|---|---|
| Maksimum PCB boyutu | 450*350mm |
| Güç | 220V, 4.2KW |
| Mil markası | KAVO |
| Elektrikli süpürge | Üst veya alt (isteğe bağlı) |
| Çalışma alanı | 320*320mm |
|---|---|
| Masa | 2 |
| Garanti | Bir yıl |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Çalışma alanı | 320*320mm |
|---|---|
| Masa | 2 |
| Garanti | Bir yıl |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Makina ağırlığı | 650Kgs |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.6-3.0mm |
| güç | 220 / 110V |
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |
| iğ | KAVO |
| fonksiyon | Motorlu |
|---|---|
| teslimat | Ödeme alındıktan sonra 5 gün |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| MOQ | 1 set |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| fonksiyon | Motorlu |
|---|---|
| teslimat | Ödeme makbuzundan 1-3 gün sonra |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 460mm |
| Sertifika | CE belgesi ve GMC |
| Nakliye yolu | seçenek |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Dongguang Çin'de Üretilen Otomatik Sayaçlı Pcb Yükleyici Makinesi | 1500 * 790 * 1250 2090 * 790 * 1250 |
|---|---|
| Hava besleme | 4‐7kg / cm2 |
| Dergi ebadı | 320 * 355 * 567 mm) |
| Taşıma Yüksekliği | 900 ± 20 mm |
| PCB boyutu | 60 ~ 250 * 330 mm |
| Dongguang Çin'de Yapılan Otomatik Sayaç Pcb Yükleyici Makinesi | 1500*790*1250 2090*790*1250 |
|---|---|
| Hava besleme | 4-7kg/cm2 |
| Dergi ebadı | 320*355*567(mm) |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm |
| PCB Boyutu | 60~250*330mm |