| Dongguang Çin'de Yapılan Otomatik Sayaç Pcb Yükleyici Makinesi | 1500*790*1250 2090*790*1250 |
|---|---|
| Hava besleme | 4-7kg/cm2 |
| Dergi ebadı | 320*355*567(mm) |
| Taşıma yüksekliği | 900±20mm |
| PCB Boyutu | 60~250*330mm |
| Adı | otomatik pcb yönlendirici |
|---|---|
| Özellikler | Çift çalışma platformu ile yüksek verimlilik |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Hizmet | Deniz hizmeti üzerinden tedarik |
| Paket | Plywood kapak |
| pcb genişliği | 300mm (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sürüş Modu | Step / Servo motor (isteğe bağlı) |
| V kesim melek | >40° |
| Hız kesmek | 300-500/sn |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hızlı Çelik |
| pcb genişliği | 300mm (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sürüş Modu | Step / Servo motor (isteğe bağlı) |
| V kesim melek | >40° |
| Hız kesmek | 300-500/sn |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hızlı Çelik |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
|---|---|
| Türü | Otomatik |
| Panelden çıkarma kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | 460mm |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve yuvarlak bıçaklar |
| sistem | Otomatik Bıçaklama Makinesi |
|---|---|
| Nakliye yolu | seçeneği (müşterilerin ihtiyacına göre) |
| MOQ | 1 set |
| Delme Kalıbının Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Delme yolu | Delme kalıbı ile PCB / FPC delme |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |