| garanti | Bir yıl ücretsiz |
|---|---|
| Depaneling uzunluğu | sınırsız |
| Depaneling kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| platform | Özelleştirebilirsiniz |
| güç | 110 / 220V |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
| Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonraki 1 gün |
| Adı | El PCB Kesme Makinesi |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| kuruluş yılı | 1999 |
| sistem | Manuel tip |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Çalışma alanı | 320*320mm |
|---|---|
| Masa | 2 |
| Garanti | Bir yıl |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Çalışma alanı | 320*320mm |
|---|---|
| Masa | 2 |
| Garanti | Bir yıl |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |
| Çalışma alanı | 320*320mm |
|---|---|
| Masa | 2 |
| Garanti | Bir yıl |
| PCB Kalınlığı | 0,5-3,5 mm |
| Mil Hızı | 60000RPM |