| sistem | Otomatik Bıçaklama Makinesi |
|---|---|
| Nakliye yolu | seçeneği (müşterilerin ihtiyacına göre) |
| MOQ | 1 set |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Delme yolu | Delme kalıbı ile PCB / FPC delme |
| sistem | Otomatik Bıçaklama Makinesi |
|---|---|
| Nakliye yolu | seçeneği (müşterilerin ihtiyacına göre) |
| MOQ | 1 set |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Delme yolu | Delme kalıbı ile PCB / FPC delme |
| sistem | Otomatik Bıçaklama Makinesi |
|---|---|
| Nakliye yolu | seçeneği (müşterilerin ihtiyacına göre) |
| MOQ | 1 set |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Delme yolu | Delme kalıbı ile PCB / FPC delme |
| Bıçak ağzı | dairesel ve doğrusal bıçaklar |
|---|---|
| Hız kesmek | Manuel kontrol |
| kesme kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| Bıçak Malzemesi | ithal japonya yüksek hız çeliği |
| Boyut | 400*780*480mm |
| Model | CWVC-330 |
|---|---|
| PCB kesme uzunluğu | 330 |
| Boyut | 700x210x400 |
| Kesme kalınlığı (mm) | 0,3x3,5 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / TL / C paypal batı birliği kredi kartı |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Adı | El PCB Kesme Makinesi |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| kuruluş yılı | 1999 |
| sistem | Manuel tip |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Güç kaynağı | 220/110V |
|---|---|
| fonksiyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
| Teslim süresi | Ödeme makbuzundan 3 gün sonra |
| Ödeme koşulları | T / T, Paypal, Batı Birliği, L / C |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Elektrikli süpürge | Üst veya alt (isteğe bağlı) |
| Yönlendirme biti | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 mm |
| PCB boyutu | 450*350mm |
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB kesme uzunluğu | 330 mm |
| Güç kaynağı | 110/220V |
| Makine boyutu | 420x280x400 mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |