| Ambalaj bilgileri | kontrplak kasa |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Yetenek temini | 300 takım/ay |
| Menşe yeri | Guangdong |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | sınırsız |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| Ambalaj bilgileri | Plyooden çantası |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / TL / C paypal batı birliği kredi kartı |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3 gün içinde |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| Kesme uzunluğu | 330mm |
| Tedarik Yeteneği | 50 Takım / Ay |
| Malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| Voltaj | 110-220V |
| Maksimum PCB Uzunluğu | 200 mm |
| PCB Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| çalışma hava basıncı | 0,5-0,7 MPa |
| Adı | Multi Splitter PCB Ayrıcı |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| Bıçak sayısı | 9 |
| Bıçak şekli | dairesel bıçaklar |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Kesme Kapasitesi | 330mm |
| Bıçak ağzı | Özelleştirilebilir |
| PCB Malzemesi | FR4, Alüminyum, CEM |
| V-kesme makinesi | V-kesme makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / T, Paypal, Batı Birliği, L / C |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 600 |
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |