| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Garanti | Bir Yıl Ücretsiz |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Panellerden çıkarma uzunluğu | sınırsız |
| Maksimum kesme uzunluğu | sınırsız |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110 / 220V |
| Uygulama | Farklı kalınlıktaki FR4 / Alüminyum Levha'nın kaldırılması |
| Teslimat süresi | 1-3 GÜN |
| Avantage | Kolay kullanım, bileşeni iyi koruyun |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| Garanti | Bir yıl |
|---|---|
| PCB Yükleme/Boşaltma | Kılavuz |
| PCB boyutu (maksimum) | 322mm*322mm |
| PCB kalınlığı (max) | 5mm |
| Mil | 50000rpm/dak |
| Yükseklik ofseti | 60 ~ 110 mm |
|---|---|
| PCB boyutu (maks.) | 322 mm * 322 mm |
| Makine arayüzü | AOC LCD17 ", Logitech fare |
| PCB kalın (maks.) | 5mm |
| iğ | 50000rpm / dak |
| GUI Operasyonu | Çince Windows XP |
|---|---|
| PCB Yükleme / Boşaltma | Manuel |
| PCB boyutu (maks.) | 322 mm * 322 mm |
| PCB kalın (maks.) | 5mm |
| iğ | 50000rpm / dak |
| Sert fikstürle bağlama | Standart |
|---|---|
| PCB Yükleme / Boşaltma | Manuel |
| PCB boyutu (maks.) | 322 mm * 322 mm |
| PCB kalın (maks.) | 5mm |
| iğ | 50000rpm / dak |
| Lens | Computar EX2C |
|---|---|
| vida | TBI Hassas taşlamalı vidalı mil ithalatı |
| PCB boyutu (maks.) | 322 mm * 322 mm |
| PCB kalın (maks.) | 5mm |
| iğ | 50000rpm / dak |