| PCB kartı zamanı | 6sn |
|---|---|
| Güç kaynağı | 100-230V AC güç |
| Hava basıncı | 4-6 bar |
| Transfer yüksekliği | 900±20mm (veya özelleştirilmiş) |
| Aktarım yönü | Sol - sağ veya sağ-sol |
| Adı | Lazer PCB Depanelizer |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Marka adı | ChuangWei |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Delme Depaneling |
|---|---|
| PCB Alanı (mm) | 460*320 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ağırlık (kg) | 680 |
| Adı | Delme Depaneling |
|---|---|
| PCB Alanı (mm) | 460*320 |
| Boyut (mm) | 930*880*1230 |
| Güç kaynağı (V) | 110/220 |
| Ağırlık (kg) | 680 |
| Boyutlar | 1200mm X 800mm X 1500mm |
|---|---|
| fonksiyon | Otomatik |
| Kilo alır. | 700 kilo |
| Çıkış | 3T/8T/10T |
| Güç kaynağı | 220V |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçak Şekli | Doğrusal bıçaklar |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hızlı Çelik |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| teslimat zamanı | 3 gün içinde (stokta) |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / TL / C paypal batı birliği kredi kartı |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 3 gün sonra ödeme alırsınız |
| Ödeme koşulları | T / T, Paypal, Batı Birliği, L / C |
| Yetenek temini | 300 Takım / Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Bıçak ağzı | iki yuvarlak bıçak |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Garanti | 1 yıl |
| Kurşun zamanı | Ödeme alındıktan sonraki 1 gün |
| Platform Boyutu | 500*270mm |
| yaşam döngüsü | 200000 kez |
|---|---|
| Renk | mavi/ siyah/ gri |
| Şart | Yeni |
| Standart ÇalışmaSıcaklık | 260 |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı(C) | 350 |