| Kesme uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Bıçak şekli | Daire bıçağı |
| Malzeme | Japonya'dan yüksek hız çeliği ithalatı |
| Nakliye yolu | FOB / EXW (Müşterinin gereksinimlerine göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Adı | Hareketli Bıçak Tipi V-cut PCB Ayırıcı Otomatik PCB Depaneling |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | Doğrusal Bıçak |
| kesme kalınlığı | 0,3-3,5 mm |
| Hız kesmek | Operatör becerisi nedeniyle |
| teslim süresi | Ödemeleri aldıktan sonra 3 gün |
|---|---|
| PCB Kesim Uzunluğu | 330mm |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Tedarik Yeteneği | 1000 takım/yıl |
| Kullanımı | PCB kartının panelini çıkarmak için kullanın, fr4.. |
| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Kesme uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| Bıçak sayısı | 16 /18 adet (müşteri ihtiyacına göre yapılır) |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| balde malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Model Numarası | CWVC-5 |
| Max. Maks. pcb separation length pcb ayırma uzunluğu | 330mm |
|---|---|
| Adı | PCB Depanelizer |
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | t/t, paypal, kredi kartı |
| teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 3-5 gün |
| Adı | Yarı Otomatik PCB Delme Depaneling Makinesi |
|---|---|
| Çalışma alanı | 330×220 |
| Katkı(T) | 8 |
| Boyut | 800×730×1230 |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |
| Adı | PCB Depaneli |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Ödeme koşulu | Nakit, T/T, paypal, kredi kartı |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Max. Maks. pcb separation length pcb ayırma uzunluğu | 330mm |
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçaklar |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| Ayrı uzunluk | 200 mm |
| ayrı kalınlık | 0,3-3,5 mm |
| Delme makinesi teslim süresi | 7 gün içinde |
|---|---|
| Katkıda bulunmak | 8 ton |
| Türü | Otomatik |
| Ürün garantisi | 1 yıl |
| kuruluş yılı | 1999 |