| Avantaj | en düşük gerginlikle kalın levha kesmek |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | 200 mm |
| Bıçaklar için malzeme | Yüksek Hız Çeliği |
| Paket | Plywood kapak |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Malzeme | PCB,Alüminyum PCB |
|---|---|
| Sürmek | Pnömatik olarak |
| Ürün Adı | PCB Depanelizasyonu |
| şekli | V kesimi, LED tüpü. |
| Kontrol modu | PCB frezeleme, Elektrik |
| Kesme kalınlığı | 0.3-3.5mm |
|---|---|
| kesme kapasitesi | sınırsız |
| Garanti | Bir yıl ücretsiz |
| Bıçak ağzı | Doğrusal |
| Bıçak ömrü | 7-8 ay |
| PCB Şekli | Eklemli bağlantı |
|---|---|
| avantaj | Düşük fiyat |
| pcb ayırıcı | pcb ayırıcı |
| Eylem vuruş süreleri | 12 kez / dak |
| Çalışma kuru hava basıncı | 0,50-0,70 Mpa |
| Makina ağırlığı | 650Kgs |
|---|---|
| Pcb kalınlığı | 0.6-3.0mm |
| güç | 220 / 110V |
| PCB Malzemesi | FR1, FR4, MCPCB |
| iğ | KAVO |
| Voltaj | AC 220V ±% 10 50Hz |
|---|---|
| iğ | KAVO |
| Güç (W) | 4.2KW |
| Yönlendirme hızı | Puan başına 2s |
| PCB boyutu | 450 * 450mm (özelleştirilebilir) |
| Bıçak tipi | Doğrusal Bıçaklar |
|---|---|
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| Ayrı uzunluk | 200 mm |
| ayrı kalınlık | 0,3-3,5 mm |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Denize uygun kontrplak kağıt, güvenli, fumize edilmesine gerek yok. |
|---|---|
| Teslim süresi | Ödemeyi aldıktan sonra 7 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | havale, akreditif |
| Yetenek temini | 800 Takım/Yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong Eyaleti, Çin |
| Adı | V-Oluk Ayırma Makinesi |
|---|---|
| Bıçak ağzı | iki dairesel bıçak |
| Bıçak Malzemesi | japonya yüksek hız çeliği |
| Çerçeve | Katı Demir Güçlü Çerçeve |
| Garanti | ücretsiz bir yıl |