| Adı | PCB V kesimi ayırıcı makinesi |
|---|---|
| PCB kesim uzunluğu (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Kesim hızı (mm/s) | Kılavuz |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
| Boyut (mm) | 400*780*480 |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Kılıf ilk düşünce olacak |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | / T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| İsim | PCB Pnömatik Nibbler |
|---|---|
| Eylem vuruş süreleri | 12 kez/dak |
| Çalışma kuru hava basıncı | 0.50-0.70 Mpa |
| Slayt Kontur | 2 mm |
| PCB Nibbler Makine Ağırlığı | 2 kg |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Max. Maks. PCB depanelization length PCB depanelizasyon uzunluğu | 460mm |
| PCB depanelizasyon Kalınlığı | 0,6-3,5 mm |
| PCB depanelizer makine ağırlığı | 30kg |
| PCB depanelizer makine boyutu | 787x400x436mm |
| Teslim süresi | 1 Gün Ödeme Sonrası |
|---|---|
| Kesme uzunluğu | sınırsız |
| paket | Kontrplak kutu |
| kuruluş yılı | 1999 |
| Menşei | Çin |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| Silindir Çıkışı (kgf) | 181-272 |
|---|---|
| Silindir stroku (mm) | 10 |
| Garanti | bir yıl boyunca ücretsiz |
| Bıçak ağzı | Yüksek Hız Çeliği |
| Çalışma basıncı (bar) | 4 ~ 6 |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 7 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 800 TAKIM / YIL |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun kontrplak durumda, güvenli, fümigasyona gerek yok |
|---|---|
| Teslim süresi | ödeme aldıktan sonra 2 gün içinde. |
| Ödeme koşulları | T / T, L / C |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Dongguan Şehri, Guangdong eyaleti, Çin |