| PCB'nin en fazla tekil uzunluğu | Sınırsız |
|---|---|
| PCB tekilleştirme kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | iki dairesel kel |
| Bıçak Malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Depaneling kalınlığı | 0.3-3.5mm |
|---|---|
| Depaneling uzunluğu | sınırsız |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | japonya'dan lineer bıçaklar |
| Bıçak malzemesi | Yüksek Hız Çeliği |
| Ürün Adı | Lazer PCB Ayırıcı |
|---|---|
| Marka | ChaungWei |
| Kalınlığı | ≤ 1,2 mm |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Kesme Kalınlığı (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Konveyör Uzunluğu (mm) | 1540 |
| Kesim hızı (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Garanti | Bir yıl |
| Bıçak ağzı | doğrusal ve yuvarlak bıçaklar |
| Sert Pcb Fpc Metal Kartlar İçin Sağlam Çerçeve Pcb Depanelizer | 900 * 760 * 750 |
|---|---|
| En Uzun Küçültme | unlimted |
| Kalınlığı En Aza İndir | 0.3-3.5mm |
| Garanti | Bir yıl |
| Makina ağırlığı | 475KG |
| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 1035*345*620mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,1-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 304KG |
| Kapasite Karşı fonksiyonu ile Pnömatik V-Groove Pcb Kesme Makinesi | 480mm |
|---|---|
| Boyut | 990×425×350 mm |
| Kalınlığı En Azına düşürün | 0,3-3,5 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Makina ağırlığı | 220kg |
| Bıçak Malzemesi | Japonya'dan yüksek hız çeliği |
|---|---|
| Ayrım Hızı | 0-400 mm/sn |
| Ayırma kalınlığı | 1,0-3,5 mm |
| Bıçak tipi | iki dairesel bıçak |
| platformu | özelleştirmek |
| İsim | Lazer PCB Depanelizer/ Lazer Depaneling Makinesi |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Güç | AC220V |
| Garanti | 1 yıl |
| İşletim sistemi | Pencere 7 |
| PCB boyutu | 450*350 ((her boyutta özelleştir) |
|---|---|
| Mil | KAVO |
| Güç | 220/110V |
| Elektrikli süpürge | 3.5KW |
| Çalışma masası | 2 |